Месяц: Март 2015

Щодо участі у заходах Генеральної комісії з питань рибальства у Середземномор’ї (GFCM)

Заступник директора Інституту рибного господарства та екології моря Дем’яненко К.В. взяв участь у заходах Генеральної комісії з питань рибальства у Середземномор’ї (GFCM).
Засідання Комісії проходило в м. Рим (Італія) під головуванням Голови Комісії – Стефано Катауделла (Stefano Cataudella, Італія). Також в засіданнях взяли участь представники Секретаріату GFCM, Європейського Союзу, представники країн-сторін Комісії – Албанії, Алжиру, Єгипту, Ізраїлю, Монако, Марокко, Лівану, Тунісу, Туреччини, а також представники Російської Федерації, Грузії та України, як спостерігачі.

Читать далее

Економіка рибного господарства та аквакультури: 17 лютого 2015 року стартували VII курси підвищення кваліфікації фахівців галузі

17 лютого 2015 року розпочали роботу VII курси підвищення кваліфікації для фахівців рибної галузі за напрямом «Економіка рибного господарства та аквакультури», які проводить Бюджетна установа «Методично-технологічний центр з аквакультури» спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України, ННІ післядипломної освіти, кафедрою глобальної економіки економічного факультету. Навчання триватимуть до 27 лютого 2015 року.

Читать далее

Представлення колективу ДП «Укрриба» директора підприємства

Начальник управління аквакультури, використання водних біоресурсів та міжнародного співробітництва Держрибагентства України Чуклін Андрій Валерійович 22 вересня 2014 року, відповідно до наказу Державного агентства рибного господарства України № 58-К, представив колективу ДП «Укрриба» директора підприємства Бархатова Олексія Ігоровича.

Представляючи Олексія Бархатова, начальник управління аквакультури, використання водних біоресурсів та міжнародного співробітництва наголосив, що головним завданням нового керівництва є проведення якісного аудиту та виведення на новий, більш ефективний рівень використання державного майна, технічну експлуатацією гідротехнічних споруд водних об’єктів рибницьких господарств, сприяння та проведення їх реконструкції, профілактичних заходів, залучення інвестицій та кредитів на ці цілі, а також для здійснення сучасної прогресуючої господарської та комерційної діяльності.