Месяц: Апрель 2015

Обсяги вилову риби за січень – березень 2015 року

2За статистичними даними підприємствами та фізичними особами-підприємцями, що здійснюють рибогосподарську діяльність, було виловлено та добуто 15,8 тис. тонн водних біоресурсів, що на 34,7 відсотка більше аналогічного періоду минулого року,  в тому числі у водоймах України  вилов склав 8,0 тис. тонн, що на 35,5 відсотка більше аналогічного періоду минулого року, з яких:
  • в Азово-Чорноморському басейні виловлено 4,5 тис. тонн риби, що на 59,4 відсотка більше аналогічного періоду минулого року;
  • у внутрішніх водоймах виловлено 3,5 тис. тонн риби, що на 13,8 відсотка більше аналогічного періоду минулого року, в тому числі продукції аквакультури та спеціальних товарних рибних господарств – 1,7 тис. тонн, що на 10,8 відсотка більше.

Обсяг випуску товарно-харчової рибної продукції склав 15,2 тис. тонн, в тому числі випуск консервів рибних склав 9,9 тис. тонн, риби мороженої – 1,2 тис. тонн.

Джерело: http://darg.gov.ua

Голова Державного агентства рибного господарства України Ярема Ковалів приступив до виконання своїх обов’язків

1

Під час представлення нового керівника Держрибагентства України Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський привітав присутніх зі святами, побажав всіляких гараздів, висловив надію щодо налагодження роботи та втілення міжнародних стандартів і позитивного досвіду європейських країн в сфері рибного господарства.
Ярема Ковалів подякував за надану довіру зазначив та наголосив щодо націленості на результативну роботу та вирішення існуючих проблем галузі.
Джерело: http://darg.gov.ua