Месяц: Май 2015

Обсяги вилову риби за січень – квітень 2015 року

8За статистичними даними підприємствами та фізичними особами-підприємцями, що здійснюють рибогосподарську діяльність, було виловлено та добуто 23,6 тис. тонн водних біоресурсів, що на 31,5 відсотка більше аналогічного періоду минулого року,  в тому числі у водоймах України  вилов склав 11,9 тис. тонн, що на 25,7 відсотка більше аналогічного періоду минулого року, з яких:

  • в Азово-Чорноморському басейні виловлено 7,6 тис. тонн риби, що на 37,6 відсотка більше аналогічного періоду минулого року;
  • у внутрішніх водоймах виловлено 4,3 тис. тонн риби, що на 9,0 відсотків більше аналогічного періоду минулого року, в тому числіпродукції аквакультури та спеціальних товарних рибних господарств – 2,1 тис. тонн, що на рівні минулогорічного періоду.
Обсяг випуску товарно-харчової рибної продукції склав 19,2 тис. тонн, що на 17,7 відсотка менше аналогічного періоду минулого року, що пов’язано із зменшенням імпортної сировини.

В тому числі: випуск консервів рибних  – 12,2 тис. тонн, риби мороженої – 1,6 тис. тонн, риби сушеної і в’яленої – 0,9 тис. тонн, оселедців солоних – 1,2 тис. тонн, рибного борошна – 0,6 тис. тонн.
Джерело: http://darg.gov.ua

Нарада щодо обговорення проблемних питань

521 травня 2015 року Головою Державного агентства рибного господарства України Яремою Ковалівим проведено нараду щодо обговорення питання здійснення промислу у внутрішніх водоймах за участю користувачів та начальників управлінь охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в регіонах.

У ході наради обговорено найбільші проблемні питання такі як: введення можливого мораторію на здійснення промислового рибальства у внутрішніх водоймах; робота територіальних органів Держрибагентства України та пропозиції щодо її покращення; проходження техогляду рибопромислових суден; боротьба з браконьєрством; здійснення наукового і контрольного ловів та проблеми, що виникають під час здійснення цих заходів.

Особливу увагу приділено дозвільній системі, що регулює питання промислового рибальства, підготовці нового порядку здійснення спеціального використання водних біоресурсів та імплементації законодавчих норм ЄС, що регулює дане питання в законодавстві України.

Держрибагентство запрошує всі зацікавлені сторони до конструктивного і відкритого діалогу задля обговорення значущих для галузі питань. Ми закликаємо всіх учасників зібрань до толерантного спілкування, взаємоповаги і дотримання правил гарного тону.
6
7
Джерело: http://darg.gov.ua

Привітання Голови Держрибагентства України з Днем Перемоги!

4Шановні ветерани!  Дорогі друзі!
Сердечно вітаю Вас із Днем Перемоги!
 Цей тріумфальний і великий день – вічне нагадування про силу і мужність, героїзм та незламну волю, єдність всього народу у боротьбі з ворогом.
Наш обов’язок сьогодні – бути гідними надзвичайного життєвого подвигу наших дідів і прадідів, усіма своїми справами утверджувати мир та злагоду на рідній землі, створити всі умови для гідного життя.
Дякуємо Вам, дорогі наші ветерани, за те, що колись Ви ризикнули своїм життям, своїм щастям, своєю долею заради майбутнього цілої країни, для майбутнього Ваших нащадків. Ми пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з тієї жахливої війни, тих, хто так і не дізнався, що Велика Перемога настала. Вічна пам’ять героям! Біль втрати і вогонь спогадів назавжди залишаться з нами.
Від усієї душі бажаємо дорогим ветеранам, працівникам тилу, дітям війни, – усім, хто своїм ратним і трудовим подвигом наближав Перемогу, тільки ясного мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя та довголіття.

Зі святом Вас!
Ярема Ковалів
Джерело: http://darg.gov.ua

Оперативна нарада

3Вчора 06 травня 2015 року Головою Державного агентства рибного господарства України Яремою Ковалівим проведено оперативну нараду за участю представників Громадської ради при Держрибагентстві України та начальників управлінь охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в регіонах.

У ході наради обговорено найбільші проблемні питання організації роботи органів рибоохорони, а також поставлено конкретні завдання для їх подолання. Особливу увагу приділено припиненню корупційних правопорушень та наголошено на безумовній суворій відповідальності за їх вчинення.

Джерело: http://darg.gov.ua