Месяц: Январь 2017

В Держрибагентстві було проведено ряд активностей до Дня Соборності України

dnsobr1722 січня 1918 року Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки. 22 січня 1919 року у Києві на Софійській площі було видано Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Документ заклав підґрунтя для відродження незалежної, соборної, демократичної України та утвердження національної ідеї. Ідея єдності здобула підтвердження 22 січня 1990 року. В цей день на знак відродження незалежної української держави, люди, взявшись за руки, живим ланцюгом поєднали Схід і Захід України.

У сучасному українському календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст.

Яскравим проявом єдності, волі українського народу до свободи, став «живий ланцюг», організований 21 січня 1990 року з нагоди 71-ї річниці проголошення Акту Злуки. Мільйони українців вишикувались у живий ланцюг від Києва до Львова. З того часу в Україні «живі ланцюги» створювались неодноразово, символізуючи єдність українського народу, а День Соборності відзначається на державному рівні щорічно.

До Дня Соборності України – 98-ї річниці Акта злуки УНР в Держрибагентстві було проведено єдину інформаційну годину «Національна єдність – запорука державності України», зроблено тематичний стенд «22 січня – День Соборності України» та адмінбудівлі Держрибагентства було вивішено державний прапор України.

Джерело: http://darg.gov.ua

З 11 по 15 січня в Маріуполі на річці Кальміус виявлено порушень на суму понад 308 тис грн.

01_17_111 січня під час проведення рибоохоронного рейду інспекторами Маріупольського територіального відділу Азоврибоохорони було затримано трьох порушників правил рибальства. Громадяни на гумових човнах займалися незаконним виловом водних біоресурсів забороненими знаряддями лову – 3 сітками-павук. Інцидент стався на р. Кальміус, Лівобережного району м. Маріуполя.

О 00:15 було затримано порушника, який виловив 70 особин піленгаса, загальною вагою 24 кг. Сума завданих збитків склала 47 600 грн. О 00:30 затримано громадянина, який виловив риби в кількості: піленгас – 48 шт., карась – 3 шт., загальною вагою 16 кг. Сума завданих збитків склала Читать далее

Завершується процес закупівлі техніки для рибного патруля Київщини, – Держрибагентство

01_04_1Станом на 04.01.2017 для рибного патруля Київщини шляхом тендеру через систему Prozorro придбано 24 нових човна та 13 автомобілів. Також найближчим часом рибоохоронний патруль отримає 2 тепловізори, 9 ехолотів та 10 радіостанцій для зв’язку.

Начальник рибоохоронного патруля Київщини Володимир Мухін пояснив, що ехолоти допоможуть в оперативній роботі патрульним для безпеки патрулювання та орієнтації на водоймі в темний час доби та в туман. До функцій приладу входить визначення мілин, визначення фарватеру та заборонених зон згідно з Режимом та Правилами рибальства, виявлення незаконних сіток та заборонених ставних знарядь лову. «Крім того, нові катери в кілька разів економніше споживатимуть пальне і в той же час розвиватимуть швидкість до 100 км на годину. Використання приладів нічного бачення дозволить раціонально використовувати технічний та людський ресурс. Рибні патрульні зможуть швидко та ефективно відслідковувати інформацію на водоймі, не витрачаючи час на те, щоб дістатися з одного берега на інший», – наголосив Володимир Мухін.

Новітні технології дозволять Читать далее