Месяц: Сентябрь 2017

До уваги експортерів тунця та продукції з нього до країн ЄС

DARG-3За інформацією зі звітів нещодавно проведених аудитів, що покривають промисел тунця, трюми для риби використовують для зберігання палива, а після очищення, для заморожування та зберігання замороженого тунця. Причина полягає у необхідності збільшити тривалість рибальських поїздок для максимальної економічної ефективності суден. З такою інформацією виступив Генеральний Директорат з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів Європейської Комісії.
Читать далее

З 1 жовтня на водоймах Львівщини розпочнеться осінньо-зимова нерестова заборона на вилов форелі

09_25_forelУ період з 1 жовтня по 31 грудня 2017 року на водоймах Львівщини оголошено осінньо-зимову нерестову заборону на вилов струмкової форелі. Детально ознайомитись з місцями заборони можна у наказі Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Львівській області № 30 від 12.09.2017 за посиланням.
Читать далее

В 2017 році підприємці рибної галузі можуть отримати часткову компенсацію по отриманим кредитам

09_15_kredyt350Фермери рибного господарства, малий і середній бізнес, мають можливість отримати часткову компенсацію по отриманим кредитам у 2016 та 2017 роках. Компенсації підлягають кредити, пов’язані із закупівлею пально-мастильних матеріалів, добрив, кормів, сировини та інгредієнтів для виробництва комбікормів, ветеринарних препаратів, енергоносіїв, оплати послуг із ремонтних робіт сільськогосподарської техніки.
Читать далее